TEKNA EVO 

­­­­

Мембранні соленоїдні насоси-дозатори аналогового типу

AKL 

Аналоговий насос постійної продуктивності з ручним регулюванням витрати за допомогою ручки потенціометра, що розташованf на фронтальній чаcтині панелі насосу. Два діапазона регулювання: 0...20% та 0...100%. LED індикатор живлення та вхід датчика рівня.

APG 

Аналоговий насос постійної продуктивності з ручним регулюванням витрати, а також пропорційним регулюванням згідно аналогового вхідного сигналу 4...20 mA або згідно імпульсного сигналу (від витратоміра). 

  • Циферблат управління (відсотки та "n" значення в режимі множення)
  • 6-позиційний регулюємий вимикач: 3 положення у режимі ділення (1, 4, 10 = n); 1 в режимі множення (n = 1); 1 для пропорційного сигналу 4 + 20 мА; 1 для для сталої роботи.

ATL

Аналоговий насос-дозатор з постійною продуктивністю. Ручне налаштування та синхронізоване дозування з подвійним регулюванням ON-OFF. Три можливих варіанта регулювання  (швидкість потоку % - регулювання ON - регулювання  OFF за таймером).

Мембранні соленоїдні насоси-дозатори цифрового типу

TPG 

Цифровий дозуючий насос з постійною продуктивністю, пропорціональна витрата згідно зовнішнього аналогового (4...20 мА) або цифрового імпульсного сигналу. Функція таймеру, дозування ppm, статистика,пароль и вхід включення / виключення (дистанційний перемикач). Можливо постачання у версії ATEX.

TPR 

Цифровий дозуючий насос з вбудованим контролером pH / Redox. Цифровий інтерфейс для постійного або пропорційного дозування, в залежності від вимірюваного значення pH або Rx.  Вхід датчика PT100 для температурної компенсації. Реле сигналізації повтору. 

TMP

Цифровий дозуючий насос з вбудованим датчиком контролю вмісту хлора, водню та надуксусної  кислоти. Вхід РТ100 для температурної компенсації. Реле сигналізаціїї повторення.

TCK

Цифровий дозуючий насос з постійною витратою з ручним регулюванням або за таймером. Реле часу, що програмується. Можливе постачання у версії АТЕХ