автоматичні Станції дозування 

SEKO представляє окрему лінійку продукції, а саме автоматичні станції дозування та контролю, для застосування як у приватних, так і в громадських басейнах об'ємом від 1 м.куб до 2000 м.куб.,  з різним ступенем автоматзації  та широкими функціональними можливостями.

Компанія SEKO займає провідну позицію у розробці рішень як для приватних, так і для громадських басейнів протягом багатьох років і завжди пропонує найбільш ефективні, практичні та комплексні рішення для користувача або для монтажної організації.

Конструкція обладнання та виробничі процеси SEKO забезпечують:

  • Точність і Послідовність

Задля забезпечення якості води найкращим чином, необхідно постійне збалансування її параметрів. Це вимагає від систем вимірювання та дозування найвищої точності, незалежно від того де вона буде встановлена: у приміщенні чи зовні. Перелік вимірюваних параметрів включаює у себе рН, ОВП, провідність, хлор, кисень, мутність, пероцтова кислота, озон, бром і швидкість потоку.

  • Безпеку і Надійність

Безпека клієнтів, монтажників та операторів є пріоритетом, тому обладнання Seko уособлює в собі найкращі рішення з точки зору поєднання дизайну та технічних можливостей. Корпуси дозуючих систем та контролерів мають класу вологозахисту IP65. Усі матеріали, що застосовуються при виробництві обладнання, підібрані максимально ефективно з точки   зору хімічної сумісності, безпеки, надійності та довговічності.  Уся продукція Seko проходить жорсткий контроль та перевірку перед тим, як потрапити до споживача.

  • Простоту експлуатації та монтажу

Так як компанія SEKO є глобальною, при розробці обладнання враховуються потреби будь-якого ринку. При розробці продуктів використовуються уніфіковані рішення, меню обладнання максимально просте та інтуїтивно зрозуміле. Крім того, контролери та насоси мають декілька мовних модулів, що дозволяє з легкістю встановлювати та експлуатувати їх у багатьох країнах.

  •  Експлуатаційна ефективність

Від приватного басейну до найбільших аквапарків, експлуатація бассейна вимагає постіного контролю за роботою обладнання. Для великих громадських басейнів та аквапарків питання щодо якості води, чіткості роботи обладнання та його зовнішнього вигляду стає критичним. Наша система SEKONet пропонує значні переваги для великих аквапарків завдяки можливості контроля та управління до 99 контролерами або станціями дозування, забезпечуючипри цьому бездоганну якість води та душевний спокій операторів обладнання.

 

RU Pools & Spa.pdf

Размер файла: 5.19 мб

Скачать