kompact

­­­­

Мембранні соленоїдні насоси-дозатори аналогового типу

AMS 

Фіксована продуктивність насосу регулюється за допомогою потенціометричної ручки регулювання, що розташована на передній панелі. Поруч знаходиться індикатор живлення.

AML

Фіксована продуктивність насосу регулюється в двох діаіпазонах за допомогою потенціометричної ручки регулювання, що розташована на передній панелі:

• 0-20% при перемиканні в положення P;

• 0-100% з перемикачем у позиції C
Індикатор живлення ON та індикатор рівня контролю. Передбачена можливість підключення датчика нижнього рівня.

AMM

Насос працює в двох режимах: у ручному з фіксованою продуктивністю, в атоматичному з регулюванням відповідно до зовнішнього аналогового сигналу(4-20 мА). На передній панелі є  індикатор живлення ON та індикатор рівня контролю. Можливість підключення датчика нижнього рівня.

AMC

Соленоїжний мембранний насос працює в двох режимах: у ручному з фіксованою продуктивністю, в автоматичному режимі з регулюванням продуктивності відповідно до зовнішнього цифрового сигналу (від водоміра), режим розподілу 4:1. Можливість підключення датчика нижнього рівня.

Мембранні соленоїдні насоси-дозатори цифрового типу

DPT

Цифровий насос-дозатор з можливістю роботи в декількох режимах: у ручному режимі з фіксованою продуктивністю, в автоматичному режимі за зовнішнім аналоговоим сигналом (0/4-20 mA або 20-4/0 mA) або цифровим сигналом (водомір, датчик ходу або сигнал напруги). Дозування за часом згідно щотижневого програмованого таймера. Дозування в ppm, статистика, пароль, дистанційне управління.

DPR 

Цифровий насос-дозатор з можливістю роботи в декількох режимах: у ручному режимі з фіксованою продуктивністю, в автоматичному режимі  відповідно до виміряного значення рН або значення Redox. Вхід для датчика  PT100 (температурна компенсація), дистанційне управління.